تامین سرمایه نوین | نخستین بانک سرمایه گذاری ایران

ارائه نوآور ترین خدمات مالی

گروه تأمین سرمایه نوین، اولین بانک سرمایه‌گذاری فعال در کشور است که در راستای اجرای مفاد قانون بازار اوراق بهادار مصوب آذر ماه ۱۳۸۴، با مشارکت بانک‌های تجاری و هلدینگ‌های صنعتی و مالی معتبر در سال ۱۳۸۵ ایجاد و در سال ۱۳۸۷ با سرمایه اولیه پرداخت شده یک هزار میلیارد ریال، مجوز فعالیت خود را از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت کرده است. 


سبدگردانی اختصاصی

سبدگردانی اختصاصی

سبدگردانی اختصاصی عبارت است از خریدوفروش، نگه‌داری و تشکیل پرتفوی سرمایه‌گذاری با نام سرمایه‌گذار معین در قالب قراردادی مشخص به‌منظور کسب انتفاع. ما در سبدگردانی تأمین سرمایه نوین با کمک مدیران سرمایه‌گذاری مجرب و تحلیلگران حرفه‌ی بر اساس نیاز، سلیقه، محدودیت و شخصیت سرمایه‌گذاری شما با انتخاب بهترین استراتژی، بازدهی موردنظرتان را کسب می‌کنیم.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک

ما به‌طور فعالانه مجموعه‌ای از استراتژی‌های مالی و سرمایه‌گذاری از طریق رویکردی کاملاً یکپارچه و به‌روز پیاده‌سازی می‌کنیم، با این فلسفه که برای سرمایه‌گذاران بهترین موازنه بازدهی-ریسک را محقق کنیم. ازجمله صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک تأمین سرمایه نوین می‌توان به صندوق درآمد ثابت، سهامی، مختلط، بخشی، اختصاصی بازارگردانی و سرمایه‌گذاری جایگزین اشاره داشت.

صندوق های سرمایه گذاری مشترک
خدمات مالی

خدمات مالی

یکی از مهم‌ترین نهادهای مالی که به‌عنوان واسطه به تأمین مالی اشخاص حقوقی کمک می‌کنند، شرکت‌های تأمین سرمایه هستند. مفتخریم به اینکه در تأمین سرمایه نوین به‌عنوان اولین بانک سرمایه‌گذاری تخصصی صنعت مالی ایران سال‌های سال چه از طریق خدمات تأمین مالی و چه از طریق خدمات مشاوره در راستای کمک به حرکت چرخ تولید بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی کشورمان گام برداشتیم.

نیب مارکت

نیب مارکت، سوپرمارکت مالی ارائه‌دهنده‌ی خدمات جامع مالی؛ ارائه‌دهنده پهنه‌ای گسترده از خدمات و محصولات مالی به‌صورت یکجا بدون مراجعه حضوری و فقط به‌صورت اینترنتی. با نیب مارکت تبادلات و برنامه‌ریزی مالی و سرمایه‌گذاری خود را سهل‌تر، کاراتر و کم‌هزینه‌تر انجام دهید، چراکه در تأمین سرمایه نوین به فکر آسودگی شما هستیم.

نیب مارکت
پیمایش به بالا