Menu

۲۶ بهمن ماه؛ سومین همایش تامین مالی با نگاهی نو به ابزارهای بازار سرمایه

۲۶ بهمن ماه؛ سومین همایش تامین مالی با نگاهی نو به ابزارهای بازار سرمایه

دبیرعلمی سومین همایش تامین مالی از طریق بازار سرمایه از برگزاری این همایش در 26 بهمن ماه و در محل شرکت بورس اوراق بهادار تهران خبرداد.

به گزارش دبیرخانه دائمی سومین همایش تامین مالی از طریق بازار سرمایه، حسن قالیباف اصل با اعلام زمان برگزاری سومین همایش تامین مالی در ۲۶ بهمن ماه  سال جاری درباره جزئیات برگزاری این همایش گفت: تجربه موفق سال گذشته این همایش در معرفی ابزارهای تامین مالی از طریق بازار سرمایه و مجموعه‌هایی که از آن استفاده کرده بودند موجب شد تا سومین همایش تامین مالی از طریق بازار سرمایه نیز با همان رویکرد و البته ایده های نو و جدید برای دوره سوم برنامه‌ریزی شود.

هدف این همایش تخصصی که با حضور مقامات بلند پایه اقتصادی در بخش‌های دولتی و خصوصی برگزار خواهد شد، معرفی مبانی بازار سرمایه و کارکرد آن در زمینه کمک به تأمین مالی اقتصاد ایران و ارائه راهکارهای اجرایی به منظور برخورداری از پتانسیل‌های بازار سرمایه در تأمین مالی است. معرفی ابزارهای نوین تأمین مالی به جای روش‌های سنتی که لازمه کارایی و شفافیت عملکرد تأمین مالی شرکت‌هاست، از دیگر برنامه‌های سومین همایش تامین مالی خواهد بود.

لازم به ذکر است که تامین سرمایه نوین با هدف کمک به توسعه و معرفی پتانسیل‌های بازار سرمایه به عنوان یکی از حامیان این رویداد در همایش حضور خواهد داشت و همچنین خانم محدثه رزاقی، مدیر تامین مالی تامین سرمایه نوین به معرفی یکی از ابزارهای نوین تامین مالی و کارکرد آن خواهد پرداخت.

علاقه مندان می توانند با ثبت نام از طریق لینک زیر به صورت رایگان در این همایش شرکت کنند.

ثبت نام در سومین همایش تامین مالی

 

 

  • لینک های بیشتر
  • Gallery
  • Comments

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

  • 15 بهمن 1398
  • نویسنده: novinibUser
  • تعداد نمایش ها: 378
  • نظرات: 0
دسته ها: Uncategorized
رتبه بندی این مطلب:
5/0
Print

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x