Menu

هفته چهارم برگزاری لیگ ستارگان بورس و پیشتازی تیم دندانپزشکی دانشگاه شاهد

هفته چهارم برگزاری لیگ ستارگان بورس و پیشتازی تیم دندانپزشکی دانشگاه شاهد

 

 در هفته چهارم دومین دوره لیگ ستارگان بورس، روز سه‌شنبه 9مرداد هم زمان با رقابت فشرده دانشجویان مدیرعامل و معاونین شرکت بورس، روسای دانشگاه‌ها و نمایندگان وزارت علوم از این رویداد بازدید کردند.

درپایان ساعت معاملات این روز پس از محاسبه نتایج، دانشگاه شاهد(دندانپزشکی) توانست بیشترین درصد بازدهی را در برابر سایر تیم‌های شرکت کننده بدست آورد.

همچون هفته های گذشته برنامه جانبی در نظر گرفته شده برای روز سه‌شنبه این هفته برای دانشجویان، شرکت در مسابقات کارتینگ بود که با حضور نمایندگان تامین سرمایه نوین در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

همچنین امروز روز چهارشنبه مدیران نهادهای فعال در بازارسرمایه در محل برگزاری بازدید لیگ ستارگان بورس حاضر شدند و با دانشجویان به گفتگو پرداختند. در پایان ساعت معاملات این روز که آخرین روز هفته چهارم نیز بود به ترتیب دانشگاه شاهد(دندانپزشکی)، تهران و علامه طباطبایی(الف) توانستند بیشترین درصد بازدهی را بدست بیاورند.

همچنین در این هفته گروه تامین سرمایه نوین با هدف ترویج دانش بازار سرمایه کتاب " فرهنگ اصطلاحات مالی و سرمایه‌گذاری" و گزارش " تحلیل وضعیت و چشم انداز تورم در ایران" که توسط تیم تحلیل و تحقیق این شرکت گردآوری شده بود را به حاضرین در لیگ ستارگان بورس ارائه نمود.

 


 

 

  • Gallery
  • Comments

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

  • 10 مرداد 1397
  • نویسنده: novinibUser
  • تعداد نمایش ها: 358
  • نظرات: 0
دسته ها: Uncategorized
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
Print

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x