Menu

تامین سرمایه نوین حامی دومین دوره لیگ ستارگان بورس

تامین سرمایه نوین حامی دومین دوره لیگ ستارگان بورس

روز شنبه 16 تیر ماه 97 دومین دوره لیگ ستارگان بورس (مسابقات معامله گری در بورس اوراق بهادار) در محل دانشگاه علم و فرهنگ با حضور مدیران سازمان بورس، متخصصان و فعالان آغاز شد.

هدف اصلی برگزاری لیگ ستارگان بورس آن است که به دانشجویان و نخبگان مالی این فرصت داده شود تا در بازار واقعی و با اعتبار واقعی خرید و فروش کنند و سطح دانش و مهارت خود را محک بزنند. یکی از مهمترین مزیت‌های لیگ ستارگان بورس این است که دانشجویان حتی استرس از دست دادن منابع مالی و سرمایه اولیه را ندارند چرا که اعتبار واقعی در اختیار آنها قرار گرفته و تمام سعی و تلاش تیم‌ها کسب بالاترین بازدهی است.

این دوره از لیگ ستارگان با حضور 35 تیم از دانشگاه‌های تهران، امیر کبیر، تربیت مدرس، صنعتی شریف، بهشتی، خوارزمی، الزهرا، امام صادق(ع)، علامه طباطبایی، شریعتی، آزاد اسلامی، خواجه نصیر، علم و فرهنگ، چمران اهواز، علم‌وصنعت، شاهد، سیستان‌وبلوچستان، مازندران، گیلان، زنجان، اصفهان، ارومیه، محقق اردبیلی و سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود. تعداد اعضای هر تیم، چهار نفر از میان دانشجویان هر دانشگاه به همراه یک نفر سرپرست از اعضای هیئت علمی دانشگاه می‌باشد.

تامین سرمایه نوین نیز با شعار" دانشجویان امروز، مدیران فردا" و در راستای تحقق اهداف مسئولیت اجتماعی خود حامی این رویداد است. این دوره از لیگ ستارگان بورس از 14 تیرماه آغاز و تا 7شهریور ماه در جریان خواهد بود.

  • Gallery
  • Comments

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

  • 17 تیر 1397
  • نویسنده: novinibUser
  • تعداد نمایش ها: 383
  • نظرات: 0
دسته ها: Uncategorized
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
Print

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x