Menu

اهدای تجهیزات بهداشتی و آموزشی به کودکان کار

اهدای تجهیزات بهداشتی و آموزشی به کودکان کار

  در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی گروه تامین سرمایه نوین، روز چهارشنبه مورخ 19 مهرماه جمعی از مدیران و پرسنل گروه ضمن مراجعه به مجموعه مدارس غیر دولتی کودکان کار"صبح رویش" در منطقه هرندی تهران و اهدای تجهیزات بهداشتی و آموزشی، از دبستان دخترانه، پسرانه و دبیرستان این مجموعه بازدید نموده و با فعالیت‌های آنان آشنا شدند.

 در این بازدید چند ساعته نمایندگان تامین سرمایه نوین با حضور در کلاس‌ها، کارگاه‌های مهارتی و همچنین گفتگو با معلمان و دانش‌آموزان ضمن آشنایی با روند فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده برای حمایت از کودکان کار و دانش آموزان کم برخوردار، بسته‌های بهداشت فردی و همچنین برخی تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی مورد نیاز مدرسه را به این دانش‌آموزان تقدیم کردند.

 همچنین در این بازدید مقرر شد که تامین سرمایه علاوه بر مشارکت در تأمین تجهیزات و حمایت‌های مالی، نیازهای آموزشی و مهارتی دانش‌آموزان در حوزه‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری، بورس، توانمند سازی در حوزه کسب و کار و سایر موارد مربوط را بررسی و در قالب برگزاری دوره‌های آموزشی، به این کودکان و نوجوانان خدمت رسانی نماید. در پایان این بازدید نیز تندیس یاد بود موسسه صبح رویش به پاس حمایت از این مجموعه به تامین سرمایه نوین اهدا گردید.

 شایان ذکر است مجموعه مدارس صبح رویش در حال حاضر پوشش 450 نفر از کودکان کار و دانش‌آموزان کم برخوردار دختر و پسر را در منطقه شوش تهران به عهده داشته و ضمن تأمین نیازهای اساسی آنان با آموزش و توانمند سازی این کودکان و نوجوانان سعی در فراهم کردن شرایط تحصیل این نونهالان دارند تا به مدد این گونه حمایت‌ها تعداد بیشتری از کودکان کار از تحصیل جا نمانند.

 

  • Gallery
  • Comments

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

  • 23 مهر 1396
  • نویسنده: novinibUser
  • تعداد نمایش ها: 696
  • نظرات: 0
دسته ها: Uncategorized
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
4/0
Print

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x